Site İçi Arama  
 
Odalar Özellikler Spor-Eğlence Lokanta-Bar Video Rezervasyon Foto Galeri Ziyaretçi Defteri İletişim
Syedra Antik Kenti Kargıcak Mevkiinde <<< Geri Dön  
Kuşaklı Kilise, Su sarnıcı, Sütunlu caddesi ile M.S.2-3 yüzyıllarda parlak bir dönemin yaşandığı Syedra Antik Kenti Bizans İmparatorluğu zamanında da gözde şehirlerdendi. Otelimize çok yakın bu antik kente 1-2 saatlik bir ziyaret yapabilirsiniz.
Fotoğraf makinenizi ve kameranızı unutmayınız
Otelimize gelirken fotoğraf makinenizi ve kameranızı getirmeyi unutmayınız. Akdeniz’in üzerinden güneş batışını, Torosların doğal güzelliklerini, ay ışığının oluşturduğu yakamozları ve mehtabı sevdiklerinizle birlikte hep hatırlamanız için...
Gazipaşa Havalimanı
Tesisimize sadece 30 Km uzaklıkta olan Gazipaşa Havalimanına uçak seferleri bulunmaktadır. Gazipaşa Havalimanı'ndan tesisimize ulaşım imkanı çok daha rahat olmaktadır.
Süprizlere Hazır Olun...
Atlanta Hotelde kaldığınız süre boyunca süprizlere hazır olun. Denizde bir gün Yunus balıklarını diğer bir gün deniz kaplumbağalarını görebilirsiniz. Bozulmamış doğası sayesinde çok nadir rastlanan yüzlerce çeşit canlıyı belki de hayatınızda ilk kez görme fırsatı bulabilirsiniz.
En Lezzetli Muzları
Beldemizde dünyanın en lezzetli muzları yetişmektedir. Seyahatinizin bitiminde sevdiklerinize beldemizde yetişen muzlardan götürmek isteyebilirsiniz. Yol kenarlarındaki muz bahçelerinde yetişen muzları ağacında görebilir ve hemen önündeki satıcısından satın alabilirsiniz.
 
Adres: Kargıcak Mevkii, Alanya, Antalya
Tel:
+90 242 526 23 83/4
Fax:
+90 242 526 23 53
Konum:
Alanya 16 km, Antalya Havaalanı 136 km,
Antalya Gazipaşa Havaalanı 22 km.
 
Atlanta Hotel, © copyright 2009, tüm hakları saklıdır.